Anunt   Raport  
         
HOME DESPRE NOI SERVICII CLIENTI CONTACT
 
 
ADRESE

SC TREVIT SRL

Societate de evidenta contabila,
consultanta fiscala si audit financiar

Sediul social:
RO, 510096, Alba Iulia
Str. Nicolae Titulescu , Nr. 10
Bl. Columna, Sc. A, Ap. 6

Punct de lucru:
RO, 510097, Alba Iulia
Str. Nicolae Balcescu, Bl. D4A, Ap.14

 
   

Telefon:
0258815551

Mobil:
0745592791

Email:
trevit@trevit.ro

Emailuri personale:
Ana Turtă - ana@trevit.ro
Alina Poienar - alina@trevit.ro
Adela Todea - adela@trevit.ro
Emima Mariț - emi@trevit.ro
Ioana Țop - ioana@trevit.ro
Teodora Turtă - teodora@trevit.ro
Diana Ghibu - diana@trevit.ro

 
 
FORMULAR DE CONTACT
Numele dvs. Mesajul dvs.
Adresa dvs. de email
       
 
Copyright © SC TREVIT SRL. 2008-2014 Administrare